top of page

Chceme Vám odovzdať naše know how, naučiť Vás stratégii a nástrojom, s ktorými pracujeme. Workshopy sú určené predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov, ale aj každého kto chce mať pekný profil. Základ, ktorý chceme každého naučiť je ako pracovať na sociálnych sieťach bez grafika. Doslova a do písmena, chceme Vás naučiť pracovať na sociálnych sieťach ako boss. 

like_black.png
ŠÉFUJ SVOJMU INSTAGRAMU

ŠÉFUJ SVOJMU PROFILU

online workshop

 

Uvedomuješ si, že sociálne siete prebrali reklamnú plochu? A nevieš čo s tým? Potom je tento workshop šitý pre teba. Môžeš mať svoj alebo biznis profil krajší, profesionálnejší a funkčnejší. My ťa naučíme, ako rýchlo a efektívne robiť posty, za ktoré by sa nehanbil ani grafický dizajnér. Naučíš sa ako si upraviť fotky za menej ako 1 minútu, vysvetlíme ti stratégiu promovania príspevkov, kde môžeš sledovať novinky v social svete a mnoho ďalších užitočných informácii. Plus dostanete jedinečný manuál na prácu s aplikáciami a poradenstvo zdarma na 14 dní od kúpy workshopu. 

SLIDE DOWN

KONTENT

MARKETING

online workshop

 

Voľné pokračovanie prvého workshopu bude o kontent marketingu a tvorbe presetov. Dnes Vás sleduje na sociálnych sieťach každý. Váša rodina, vaši zákazníci a aj vaša konkurencia. Naučíme Vás podstatné body ako si tvoriť zaujímavý a vhodný kontent pre vlastné podnikanie. Každý náš workshop je postavný na jednoduchosti a efektivite aplikovať nové poznatky hneď do praxe. Plus môžete využiť poradenstvo zdarma na 14 dní od kúpy workshopu.

VIDEO MARKETING

A PODCAST

online workshop

 

V roku 2021 sledujú spotrebitelia viac videoobsah ako kedykoľvek predtým. Za posledných pár rokov prešiel kontent marketing obrovskou transformáciou a video sa dostalo do popredia. Teraz je to pravdepodobne najefektívnejšia stratégia, ktorú môžete použiť na spojenie so svojím publikom. Najmä v dobe mobilného marketingu je pre mnohých používateľou smartfónov tažké odolať púťavým typom video obsahu.

BLOGGER PRESET

3x PRESET LIGHROOM

 

Urobte jedinečnú úpravu jediným kliknutím. Majte svoj feed a svoje fotky v jednom farebnom tóne. 

SUMMER PRESET 

6x PRESET LIGHTROOM

 

Urobte jedinečnú úpravu jediným kliknutím. Majte svoj feed a svoje fotky v jednom farebnom tóne. 6 základných presetov v jednom balíčku.

CALI PRESET 

3x PRESET LIGHTROOM

 

Urobte jedinečnú úpravu jediným kliknutím. Majte svoj feed a svoje fotky v jednom farebnom tóne. 

bottom of page