top of page

Najväčšie rebrandy tohto roku.

Branding je dôležitý, pretože nielenže vytvára nezabudnuteľný dojem na spotrebiteľov, ale umožňuje zákazníkom a klientom vedieť, čo môžu od vašej spoločnosti očakávať. Je to spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie a objasniť, čo ponúkate. Značka predstavuje súhrn vnímania ľudí zákazníckym servisom, reputáciou, reklamou a logom spoločnosti. A keď všetky tieto oblasti podnikania spolupracujú dobre, celková značka má tendenciu byť zdravá a úspešná.


Najväčšou výhodou rebrandingu vzhľadu a štýlu vašej značky je schopnosť osloviť nových zákazníkov. Keď sa zameriate na nové aspekty svojho podnikania a správne ich podporíte, ľudia si to všimnú. Rebranding môže ponúknuť stimuláciu, ktorú vaše podnikanie potrebuje, aby vytvoril nový rast na stále sa rozvíjajúcom trhu. Pozrime sa na známe celosvetové značky, ktoré to tento rok “osviežili” a zmenili svoje staré známe logá.Večný boj s McDonalds a ako sa hovorí v jednoduchosti je krása.

Tento krok bol pre automobilku Kia veľmi dobrým rozhodnutím a priblížil sa tak mladším a náročnejším klientom.

Niečo čo je tu už snáď milión rokov, si z času na čas zaslúži zmenu, ktorá korešponduje s aktuálnou dobou.

Takto to vyzerá keď niekto chytí druhý dych. V oboch prípadoch je to skvelá voľba, ktorá podľa môjho názoru bola nevyhnutnosťou.


Netreba sa ničoho báť a sem tam zariskovať. Každá zmena je dobrá pre ďalší vývoj.
Kommentare


bottom of page